< META name=”keywords” content=”فلزیاب,طلایاب,گنج یاب,حفره یاب” > X GPR SUPER SENSOR-بهترین ها را از ما بخواهید - فلزیابی پویا -09192046008
خرید گنج یاب2
خرید گنج یاب
ژانویه 6, 2021
GPA 1000 GERMANY
GPA 1000 GERMANY
ژانویه 7, 2021
X GPR SUPER SENSOR

X GPR SUPER SENSOR

X GPR SUPER SENSOR

X GPR SUPER SENSOR

X GPR SUPER SENSOR

سنسور فوق حرفه ای ایکس جی پی آر قابل نصب بر روی کلیه فلزیاب و طلایابها

سیستم کارکرد رادار الکترو مغناطیس xGPR میدان یاب مغناطیسی Magnet یکی از آخرین تکنو لوژی سیستم های تصویر جهان با دو حالت کاری دارای ما نیتور رنگی با صفحه فینگر تاچ المسی و خیلی حساس نصبت به لمس دستان می باشد .

اختصاصی ترکیبی از دو سیستم نفوذی رادار دارای آپشن های مختلف 4 سنسور 8 سنسور قوی جهت عمق کاوش بالا

قابلیت تنظیم حساسیت سنسور نسبت به شرایط مختلف آب و هوایی و محیط اطراف می باشد .

قابلیت جدا سازی دو نوع فلزات به صورت آهنی و غیر آهنی و سیستم حذف الودگی ها ی زمین به صورت خودکار و نرم افزار سه بعدی حرفه ای با 3 تصو یر هم زمان دارای دو پروسسور بسیار حساس جهت پیدا کردن فلزات کوچک در عمق و عمق مفید کاوش 25 متر و دارای با طری قابل شارژ با عمر 8 ساعت مفید  می باشد .

کسانی که از این دستگاه های X GPR SUPER SENSOR استفاده می کنند می دانند که ویژ گی های مختلف دستگاه می تواند در رسیدن اهدافی که فرد دارد بسیار مو ثر باشد .

به همین دلیل است که از میان مارک ها و انواع مختلفی که در بازار وجود دارد باید با اطلاعات دقیق برای خرید بهترین و مناسب ترین محصول و دستگاه نسبت به کارایی مورد نظر کا وشگر ان  اقدام نمو د .

در شرکت فلزیاب پویا سعی شده است بهترین دستگاه‌ ها ی موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید .
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09192046008

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *